Arcgis – co to jest?

ArcGIS to aplikacja pozwalająca możliwość na pracę w grupie, umożliwia ona korzystanie z|obsługę map, scen, aplikacji, warstw analiz i danych. Projektowanie ich oraz udostępnianie. System ArcGIS  jest grupą programów pozwalającym do pracy na danych informacji przestrzennej GIS. W skład pakietu wchodzą aplikacje ArcMAPm ArcCatalog, ArcToolbox, ARcScene i ArcGLobe.

Więcej doczytasz tu: http://www.arcanagis.pl/platforma-arcgis-nowoczesny-system-informacji-geograficznej/

Pakiet można wzbogacać o różne aplikacje w zależności od potrzeby wykonywania zadań z zakresu|dziedziny analizy GIS i podobnych. Dzięki ArcGIS jesteśmy|możemy być w stanie stworzyć w szybki i łatwy sposób mapy terenów i interaktywnych map, na których mogą zostać umieszczone informacje|dane. Taka kompozycja sprawić może o wiele łatwiejsze poszukiwania przez klientów danego sklepu w centrum handlowym, bądź precyzyjnego rozlokowania działów w dużych korporacjach. Możliwości kreowania map użytkowych to tylko nieliczna z wielu możliwości jakie można wykonać za pomocą pakietu ArcGIS.

Do rzetelnego przystąpienia w stworzeniu map z pakietem nie potrzeba skomplikowanych umiejętności, a w przypadku problemów zawsze można zajrzeć na stronę producenta w dziale pomoc.

Comments

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Name and email are required