Jak efektywnie pozbyć się kilogramów?

endermologia i odchudzanie w krakowie

Wiele kobiet nie jest zadowolonych ze własnego wyglądu fizycznego. Jedną spośród niejednokrotnie podawanych wad jest forma. Szukasz sposobu na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Zebraliśmy dla Ciebie kilka porad.

Czasami dieta nie wystarcza!

Jeżeli wspominamy o budowaniu figury, przeważnie stawiamy na zdrowe odżywianie oraz treningi. Co zrobić w sytuacji jak nasza tkanka tłuszczowa nie zmniejsza się czy nie potrafimy ukształtować poszczególnej części ciała? Zdecyduj się na skuteczne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, redukcję tkanki tłuszczowejlub zwalczanie cellulitu.

Zabieg Exillis®

Exillis BTL to jedynie wykorzystywane na rynku urządzenie, które umożliwia na wykorzystanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są jednolicie pobudzane. Zabieg Exillis® w Krakowie umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej, modelowanie figury, poprawę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto wspomnieć, że Exillis to system bezinwazyjny i komfortowy. Stanowi idealną możliwość dla inwazyjnych metod liposukcji i lipolizy. Spalanie tkanki tłuszczowej nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech etapach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Co to jest endermologia?

Zmartwieniem naszych pacjentek jest głównie jędrność skóry. Z wiekiem traci ona własną sprężystość, a produkcja kolagenu jest zwolniona. Endermologia w Krakowie pozwala skutecznie redukować cellulit i ujędrniać wybrane partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie dopomaga odchudzanie, a ponadto pozwala na poprawę gęstości skóry, walkę z nadwagą, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Należałoby podkreślić, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niezwykle komfortowe. Nie trwają więcej niż cztery kwadranse. Pozwalają na szybkie cieszenie się długotrwałymi skutkami.