Laserowe usuwanie owłosienia – czy warto?

gładkie nogi

Jednym z najatrakcyjniejszych zabiegów laseroterapii ciągle pozostaje laserowe usuwanie owłosienia. Usługa ta powinna być dokonywana w terminie zimowo-jesiennym, dlatego aktualnie pragniemy ponowić ten problem powtórnie. Dowiedz się więcej o depilacji laserowej.

Wskazania do wykonania depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wybranej partii ciała. Z przedstawianych zabiegów równie chętnie korzystają panie i mężczyźni. Wiek czy płeć nie mają tutaj znaczenia. Chętnie wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Procedura zabiegowa jest zależna od wybranego miejsca. Konkretne obszary ciała można rozdzielić na partie. Często klienci wybierają tylko depilację łydek albo ud. Parametry wyznaczane przez specjalistę są uzależnione od specyfiki karnacji, a także owłosienia pacjenta. Wszystko przystosowane jest do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku wyjątkowo grubych, ciemnych włosów. Cienkie i jasne włosy również można poddać zabiegowi, potrzebują one natomiast większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden entuzjastycznie wybierany zabiegów przez mężczyzn to właśnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka cenionych klinik medycyny estetycznej i laseroterapii, które cechują się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu i kompleksowym podejściem do pacjenta. Na depilację laserową zapisują się mężczyźni uprawiający różne sporty, ceniący sobie wygodę oraz dbający o swój wizerunek.

Efektywna depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z zastosowaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Sprzęt ten posiada certyfikat bezpieczeństwa i efektywności przestrzegany na całym świecie.