Modna na 2018 – poznaj trendy

koszule damskie

Kochasz modę? Zapoznaj się z trendami, jakie będą obowiązywały w roku 2018.

1. Błyszcząca ekstrawagancja

Ciężko ją sobie uzmysłowić w mieście, niemniej z pewnością zawładnie spotkaniami towarzyskimi i salonami. Wyśmienicie sprawdzi się w przypadku osób, jakie wielbią zwaracać na siebie atencję jak również chciałyby zachować niebanalny styl. Będziemy w stanie nabyć całe brokatowe ubrania – spódnice, marynarki jak również inne elementy garderoby idealne na imprezę, jak również akcesoria, jakie można będzie ubrać przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to nowy trend na salonach, na który skuszą się damy, które nie boją się wyróżniać jak też nie boją się eksperymentować.

3. Rękawy w stylu lat 80

Stara moda lubi powracać. Tym razem wrócą do nas rękawy charakterystyczne dla stylu lat 80. Rękawy te wyróżniają się nadmierną wielkością.

4. Ubrania sportowe

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać wyłącznie do fitnessu. Na ulicach natkniemy się na sporo kobiet w sportowych stylizacjach, jakie połączone będą niejednokrotnie z eleganckimi dodatkami. Buty na obcasie do dresów? Tak, to też trend na nadchodzącą 2018! Dresy przestaną być typowymi dresami, w jakich ćwiczymy bądź siedzimy na kanapie.

5. W stylu rajdowcy

Moda będzie też wzorowana na rajdowcach a także motocyklowych. Będzie to styl na pewno zmimny.

6. Czerwień

Odważne jak również lakierowane kreacje w odcieniach intensywnej czerwieni staną się hitem 2018.

7. Plasikowa moda

Ubrania z plastiku? Bezbarwne sukienki z plastiku, bluzki i inne części garderoby. Plastik przestanie się kojarzyć z niską jakością, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyle

Jednym z modniejszych motywów w 2018 będą wyraziste motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, niemniej będzie prezentował się nieco odmiennie niż dotychczas. Będzie wyglądał jak połącznie paru modeli okryć wierzchnich.

10. Motywy a także kolorystyka tropikalna

Mocne egzotyczne kolory zastąpią pastele, jakie królują od paru sezonów.

11. Kwiaty

Uwielbiany wiosenny motyw wielu Pań, czyli kwiaty nadal pozostanie na topie. Finezyjne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły dużą popularnością.

12. Kraciasty motyw

Oprócz kwiatów dużą popularnością będzie się też cieszyła krata. Nie jedynie koszuli, ale również spódnice i żakiety.