Modny salon – Ty też możesz go mieć!

sufit napinany w skandynawskim wnętrzu

Architektura wnętrz to branża. która doskonale się rozwija od kilku lat. Chociaż zmienia się moda w obszarze barw jak też dodatków do wnętrz, niektóre element nieustannie rządzą. Dowiedz się, w jaki sposób zaaranżować salon, aby czuć się w nim swobodnie.

Aranżacja wnętrza od podstaw

Renowacja wnętrza często rozpoczynamy od odnowienia koloru ścian i sufitu. Te obszary szybko się brudzą, a kolory zmieniają odcień. Aktualnie modne są białe, jasne wnętrza. Pozwalają one na optyczne powiększenie pokoju. Chciałbyś wprowadzić atrakcyjny, popularny element, a naprawdę nie lubisz tapet? Posiadamy świetne rozwiązanie! Sufit napinany zapewnia nam mnóstwo możliwości. Możemy postawić na motyw podświetlany lub na membranę w dowolnym kolorze. Sukces tkwi właśnie w takich rozwiązania. Dają one możliwość wprowadzić supernowoczesny charakter do salonu. Poza tym sufit podwieszany lub napinany daje możliwość na ujednolicenie wysokości wnętrza. Idealnie sprawdza się też w wysokich pokojach. Chciałbyś jednak oryginalnie udekorować ściany? Zdecyduj się na bestsellerowe ramki z motywem lustra lub ręcznie wykonany napis albo wzór.

Czy warto inwestować w ozdoby?

Nabyłeś już wszystkie podstawowe meble, ale brakuje Ci niepowtarzalnych elementów w pokoju? Skup się na akcesoriach. Możesz je wymieniać wielokrotnie, a nie poniesiesz wielkich kosztów. Warto dopasowywać dodatki do pór roku, imprez, świąt jak też innych okoliczności. Doskonale sprawdzają się dekoracyjne i pięknie pachnące świeczki. Interesującym urozmaiceniem są też świeczniki, wazony, obrazy, stojak na wino, dekoracyjne, nietypowe regały na książki, albo podkładki. Znaczące jest to, by stworzyć styl, jaki w największym stopniu odpowiada współlokatorom. Personalizowane dodatki, takie jak ulubiony obraz, niezwykły motyw na suficie napinanym albo akcent w stylu retro przykuwa atencję gości. Nie obawiaj się eksperymentów i wykreuj swój salon marzeń!