Nowa funkcja od Samsunga

opinie o pralkach z funkcją addwash

Samsung jest jednym z najbardziej znanych dostawców wyposażenia AGD oraz RTV na rynku. Na każdym kroku możemy spotkać się z ich sprzętem, który bardzo często ułatwia nam podstawowe obowiązki domowe. Tym razem Samsung zdecydował pójść naprzeciw zapominalskim. Dołożył do swoich urządzeń piorących funkcję Addwash, która do dzisiaj nie była znana.

Pralki z nową funkcją

Pranie nie kojarzy się z najmilszą rzeczą. Początkowo powinno się dokonać selekcji ze względu na takninę, następnie odcienie. Niejednokrotnie także segregujemy ciuchy, na te które pierzemy w wyższej jak również niskiej temperaturze. Wielokrotnie nie pamiętamy o dorzuceniu paru ubrań znajdujących się w innym pomieszczeniu. Do tej pory nie było szansy, żeby wstrzymać tryb prania aby naprawić zrobiony błąd. Producent był świadom takich zdarzeń i postanowił im sprostać. Nowa funkcja – AddWash, nie tylko zezwala na dodawanie ubrań poczas działania, lecz niesie ze sobą szereg zmian. Producent w pralkach z powyższą funkcją, pozwala także na monitorowanie całego procesu przez telefonu. Nawet będąc poza domem, możemy się dowiedzieć na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z nową funkcją, mają również technologię, która poprawia jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona też na pobór mocy podczas prania, odpowiednio go minimalizując.

Czy warto wybrać Samsunga z Addwash

Kiedy będziesz musiał dorzucić dodatkowe rzeczy do bębna pralki, będziesz mógł to zrobić natychmiast. Pozwoli to na oszczędność czasu i pieniędzy. Już nigdy nie będziesz musiał tracić nerwów po puszczenia prania, w sytuacji gdy odnajdziesz zagubione ubranie. Teraz wystarczy tylko je dołączyć do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego rodzaju urządzeń są niespodziewanie pochlebne. Rewolucyjna funkcja pralek Samsung wysoce polepsza przygotowywanie i wykonanie prania. Warto skorzystać z tego typu technologii.