Odpowiednia pielęgnacja włosów

zdrowe i odżywione włosy

Fryzura to wizytówka dowolnej dziewczyny. Troska o nie wielokroć wywołuje kłopoty. Często wystawiamy je na złe warunki chociażby każdego dnia osyszając suszarką czy prostując. Włosy bardzo nieturdno jest , o wiele gorzej zregenerować.

Mycie włosów

Wysoce osłabione włosy potrzebują niejednokrotnie długich kuracji, które częstokroć są też kosztowne. Bazą pielęgnacji jest wyczyszczenie włosów. Powinniśmy brać kosmetyki naturalne, bez parabenów i, takie dopasowane do naszego rodzaju włosów. Co ważne, przed umyciem powinno się także pamiętać o skrupulatnym rozczesaniu włosów. Włosy winno się traktować w wyjątkowo subtelny sposób.

preparaty do włosówOdżywianie

Drugim krokiem w codziennej pielęgnacji włosów winno być ich „żywienie”. Bazowe produkty, które kupimy na rynku to produkty do zmywania jak też bez spłukiwania. Dla włosów delikatnych zdecydowanie lepszych wyjściem będą produkty, jakie po nałożeniu powinno się spłukać. Odżywkę, podobnie jak szampon trzeba dostosować do rodzaju włosów, by nadmiernie ich nie obciążała.

Odnowa

Jest wiele metod odbudowy włosów. Jednym z nich jest wykorzystywanie różnego rodzaju olejków. Coraz bardziej popularnym staje się olejek black castor oil tropic isle living, jaki ma lepsze właściwości od normalnego olejku. Przy kuracji olejkami trzeba w szczególności pamiętać o regularności, dzięki której możemy uzyskać pożądane rezultaty.

Zobacz, jak szybko odżywić włosy https://www.youtube.com/watch?v=PcR17fBrmjE