Płyta grzewcza – gazowa czy indukcyjna?

biała płyta indukcyjna

Remont mieszkania to szczególnie intensywna odmiana. Dzisiaj postanowiliśmy skupić się na aranżowaniu kuchni. To w tym wnętrzu przygotowuje się posiłki, spożywa wspólne dania, piecze świąteczne ciasta. Zastanawiasz się, jak wyposażyć kuchnię, by była funkcjonalna, a koszt remontu nie był ogromny? Poznaj nasze rady!

Dopasowanie kuchni do potrzeb

Każda osoba, która uwielbia gotować marzy o dobrze wykorzystanej kuchni. Poza praktycznymi meblami kwestię ułatwiają także urządzenia AGD pod zabudowę. Uważamy również, że wartościowym wyjściem stała się płyta indukcyjna Samsung. Pamiętaj, by dopasować do niej odpowiednie garnki oraz patelnie. Dla entuzjastów standardowych rozwiązań dobrym rozwiązaniem okazują się płyty gazowe Samsung. Pozwalają one zachować stylowy wygląd kuchni oraz wykorzystać przestrzeń. Wiele z nas musi zaakceptować małą kuchnią. W tym przypadku rekomendujemy wykorzystać opcję ukrytego blatu albo szafek rogowych. Umożliwi nam to na zachowanie porządku i zagospodarowanie miejsca do organizowania przyborów albo produktów spożywczych.

Nowe rozwiązania

Indukcyjna płyta Miele pozwoli na szybkie komponowanie posiłków. Ta metoda pozwala również zaoszczędzić. Tak zwana indukcja umożliwia bezproblemowe utrzymanie czystości oraz idealnie komponuje się w nowoczesnych, a także standardowych wnętrzach. Jej kolor możemy dopasować do dodatkowych elementów wyposażenia. Każde pole płyty może być sterowane oddzielnie. To świetne rozwiązanie, które gwarantuje specjalne bezpieczeństwo.

| Odkryj zestaw płyt SmartLine Miele

Pamiętaj, że dobre wyposażenie kuchni pozwala na przygotowanie dużo znakomitych dań w szybki i przyjemny sposób. Skup się na tym co przyjemne, organizując brud, a podwyższając komfort przygotowań.