Po namyśle ogoliłem plecy

Dzisiaj trochę bardziej osobisty wpis, w treści którego podzielę się z Wami mym ostatnim przeżyciem, które generuje zarówno trochę adrenaliny a także ambarasu. Po wielu dniach dyskusji z mą kobietą zdecydowałem pojechać do gabinetu medycyny i kosmetyki dla chłopaków, żeby ogolić swe plecy.

Pewnie myślisz sobie, że pewnie upadłem na głowę. Rzeczywistość jest jednak taka, że owłosienie na mych plecach to coś nietypowego. Dywan to niewystarczająco powiedziane, ja jednym słowem prezentowałem się jak orangutan. A że mojej żonie było to nie w smak, to była chętna przekonywać mnie do usunięcia włosów z pleców nawet kilkanaście razy w ciągu dnia. Koniec końców miałem obowiązek się zdecydować i zacząć poszukiwania gabinetu, w jakim mógłbym zaliczyć tego typu zabieg depilacyjny.

Już na starcie domyślałem się jak trudno znaleźć będzie usługodawczynię proponującą zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn. Ofert niby jest całkiem sporo, ale rzeczywistość jest taka, że zdecydowana część z nich nie generuje wiary. Przede wszystkim dlatego, że analizując stronki www tego gatunku kosmetyczek nie łatwo odnaleźć w ich zawartości na opinie stworzone im przez Klientów o płaci męskiej, a nie kobiety. A kumasz, co jak co, ale facet od panienki się wyraźnie różni i inaczej odczuwać może na opisywanego gatunku rzeczy. Z czasem dałem radę znaleźć jednakże gabinet Vesuna, która to prowadzi różnego typu zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn a na podstawie tego co mówią opinie przedstawiane przez klientów robi to dobrze. Podjąłem decyzję, aby to ocenić na własnej skórze.

Zadzwoniłem do nich z zamiarem zarejestrowania się na spotkanie. Połączenie przyjęła kulturalna kobieta i zaoferowała mi natychmiastowo wygodny dla mnie termin spotkania. Poinformowała mnie o wszelkich sprawach związanych z taką depilacją laserem, zasugerowała jakim sposobem się do niej przygotować i powiedziała też o tym czego powinienem wypatrywać po wizycie.

Kiedy dotarłem na nasze spotkanie, to czułem niemały strach. Koniec końców uważałem, że takiego gatunku tematy są dla kobiet, a nie dla chłopaków. Mój stres natychmiast jednakże zniknął, bo w gabinecie wliczając mnie zobaczyłem sześciu chłopaków. Wynika więc na to, że nie ma się czego przejmować, mężczyźni też rozpoczęli dbać o siebie i również chodzą do klinik medycyny estetycznej dla facetów.

Wypada zwrócić uwagę, że pacjenci rozmawiają tam z kosmetolożkami i dermatologami, w efekcie czego mają pewność, że przy żadnym z zabiegów nie wyrządzą sobie szkody.

Sam zabieg przeprowadzono strasznie szybko i bez powodowania bólu. Już po jednym zabiegu skutek był świetny. Marzę jednak o tym, żeby włoski na pewno nie pojawiły się ponownie, w związku z czym za kilka tygodni zapisze się na jeszcze jedną depilację.

Już na końcu pragnę jeszcze napisać o tym, w jaki sposób na moją depilację pleców zareagowała moja dziewczyna. Ani razu nie wspominałem jej na temat tego, że idę na zabieg, w efekcie czego była bardzo zaskoczona. I mam obowiązek zaznaczyć, że po raz pierwszy od dawien dawna tak prędko miała chęć wziąć mnie w objęcia. Przeto zaznaczam, męska depilacja w 100% spełniła swoją powinność.

Jeżeli boicie się opisywanego gatunku zabiegów, to dowiedzcie się szczegółowe informacje o depilacji na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, na prawdę nie ma się czego obawiać.