Poznaj bliżej modowe marki Burton Menswear London, Topman i Lindbergh

stylizacja dla każdego mężczyzny

Lubisz modę i szukasz kolejnych firm, które będziesz miał możliwość dorzucić do swojej garderoby? Zachęcamy do zaznajomienia się z krótkimi informacjami na temat wyjątkowych męskich marek, jakie proponują bogaty wybór ubrań, akcesoriów oraz obuwia.

Topman

Warto zwrócić uwagę również na brytyjską markę Topman. Od wielu lat dostarcza ona do sklepów luksusowe ciuchy a także akcesoria męskie. Kolekcja posiada obszerną ofertę, rozpoczynając od oversizowych t-shirtów po stylowe spodnie garniturowe. Każdy Pan wynajdzie w tym sklepie ubrania pasujące do jego wymagań.

Trzeba zwrócić uwagę zwałaszcza na:
– koszulki polo
– kurtki z polaru
– płaszcze zimowe
– kardigany
– koszule biznesowe
– spodnie
– garnitury
– botki
– portfele i etui

Burton Menswear London

Kolejną marką, jaka sprzedaje pokaźny wybór męskich ubrań jest Burton Menswear London. Brytyjska marka wytwarza zarówno ubrania wytworne, jak też takie z odrobiną humorystyczności, które doskonale sprawdzą się w codziennych stylizacjach. Dzięki produktom tej marki bez większego wysiłku możesz stworzyć własny a także oryginalny styl.

Na szczególną uwagę zasługują:
– t-shirty
– kurtki skórzane
– płaszcze wełniane
– kardigany
– koszule
– szorty
– spodnie garniturowe

Lindbergh

Lindbergh to duńska marka, która proponuje ciuchy dla mężczyzn. Ponad czterdziestoletnie doświadczenie w kreowaniu a także produkcji ciuchów przyczynia się do tego, że kolekcje odróżnia nie jedynie jakość, lecz także oryginalny styl. Ciuchy tej marki skierowane są do Panów w każdym wieku, którzy dążą do tego żeby ładnie się prezentować. Duża oferta przyczynia się do tego, że można stworzyć wiele ciekawych stylizacji na wszystkie pory roku a także okazje.

W ofercie firmy jesteśmy w stanie odnaleźć m.in.:
– garnitury
– koszulki polo
– chinosy
– szaliki
– marynarki