Skuteczne zabiegi wyszczuplające

Za oknem coraz cieplej i każda z nas zaczyna myśleć o przygotowaniu idealnej figury na wakacyjne wyjazdy. Podstawą przygotowania jest oczywiście odpowiednia dieta i ćwiczenia fizyczne, ale ostateczny efekt możemy wzmocnić zabiegami wyszczuplającymi. Zobaczmy najbardziej popularne z nich.

Laser i ultradźwięki – skuteczne i bezpieczne zabiegi wyszczuplające

Na rynku dostępne są nowoczesne rozwiązania, które zastępują tradycyjną liposukcję. Pamiętajmy, że przy zastosowaniu tej metody w tradycyjnym wydaniu oprócz komórek tłuszczowych uszkadzamy, również inne tkanki. Okres rekonwalescencji po jej przejściu to bolesny i czasochłonny proces. Dzięki nowoczesnym laserom i falom ultradźwiękowym jesteśmy w stanie uzyskać ten sam efekt, bez skutków ubocznych. W jednej i drugiej metodzie dochodzi to uszkodzenia komórek tłuszczowych, które za pomocą wątroby wydalane są z organizmu.

Efekty w naszym ciele będą już widoczne po jednym zabiegu, ale żeby uzyskać maksymalny efekt, zalecane jest powtórzenie zabiegów. Co ważne stosowanie ich, nie zakłóca naszego planu treningowego czy diety. Jest też całkowicie bezpieczne dla organizmu, nie podrażnia skóry i jest całkowicie nieinwazyjne.

Temperatura zabija tłuszcz

Inną metoda na nieinwazyjne pozbycie się nadmiaru kilogramów są zabiegi, które zamrażają komórki tłuszczowe. Proces apoptozy, czyli zaprogramowanej śmierci komórek i ich rozpadu uzyskuje się aplikując zimno o temperaturze nawet -7 stopni. Tutaj też pracę kończy wątroba i nerki, które wydalają niepotrzebne tkanki z organizmu. Metoda ta jest szczególnie polecana osobom, które chcąc pozbyć się nadmiaru tłuszczu na brzuchu, udach i plecach.

Aqualix – skuteczna metoda wyszczuplająca

Ta metoda polega na wprowadzeniu pod skórę preparatu o nazwie Aqualix, który rozbija i niszczy komórki tłuszczowe. Iniekcja jest bezbolesna i przeprowadzana za pomocą specjalnie do tego celu skonstruowanych igieł. Co ważne, aby zabieg był skuteczny, wystarczy wykonać od jednego do dwóch nakłóć. Ta metoda idealnie sprawdza się do usunięcia tłuszczu z najbardziej newralgicznych miejsc w organizmie. Nie jest to jednak tani zabieg. Trzeba na niego wydać około 600- 700 złotych.

Masaż endodermiczny

Ten sposób nie tylko usuwa toksyny i powoduje redukację tkanki tłuszczowej, ale również ujędrnia skórę i likwiduje cellulit. Masaż odbywa się za pomocą urządzenia próżniowego, które pobudza limfę znajdującą się pod skorą i usuwa toksyny. Aby zabieg był skuteczny, trzeba odbyć serię co najmniej pięciu masaży.

Pamiętajmy, że opisane wszystkie metody powinny być jedynie dopełnieniem dla odpowiedniej diety i regularnej aktywności fizycznej. Dzięki nim będziemy mogli się cieszyć nie tylko piękną sylwetką, ale również zdrowym ciałem, a przecież nie od dzisiaj wiadomo, że w zdrowym ciele, zdrowy duch.