Sprawdź zalety peelingu laserowego

peeling laserowy - zabieg

Każda dbająca o siebie kobieta doskonale wie, jak ogromne znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Znamy różne techniki ich wykonywania. Nowością w świecie kosmetycznym, jaka pozwala na osiągnięcie niesamowitych rezultatów, jest peeling laserowy. Jak działa i dlaczego warto go zastosować?

 

Dzięki użyciu profesjonalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest przede wszystkim bardzo dokładny oraz efektywny. Wiązka lasera, powodując mikrouszkodzenia, pobudza skórę. W efekcie skóra bardzo szybko się regeneruje, a dodatkowo staje się zagęszczona i elastyczna, za sprawą kolagenu i elastyny – których produkcja, za sprawą lasera, jest przyspieszona. Zabieg peelingu laserowego należy powtórzyć 2 lub więcej (maksymalnie 5) razy. Kolejne zabiegi robione są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (w zależności od użytej mocy lasera).

 

Przewagą peelingu zrobionego za pomocą lasera jest nie tylko najwyższa precyzja zabiegu, ale również długotrwały efekt, dzięki któremu każda z nas poczuje się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/