Zabiegi kosmetyczne – czy to się opłaca?

zabieg na twarz

Nasza skóra po sezonie zimowym wymaga należytej pielęgnacji. Można o nią zadbać wyłącznie w domu lub zdecydować się na fachowe zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam oferuje kosmetyka? Kraków to miasto, w jakim odnajdziemy wiele gabinetów kosmetycznych z pokaźną listą zabiegów. Oto opis kilku z nich!

Wydłużanie i zagęszczanie rzęs

Coraz więcej Pań decyduje się na ten zabieg. Do wyboru jest wiele rodzajów metod – 1:1, 2:1. 3:1 to wyłącznie niektóre z nich. Wybór powinien być uzależniony od tego, jaki efekt chcielibyśmy uzyskać. Zabieg jest stosunkowo prosty i polega na przyczepieniu nienaturalnych rzęs do naturalnych. Efekt utrzymuje się od trzech do 6 tygodni. Doklejane rzęsy wypadają razem z naturalnymi. Koszt zabiegu jest różny – od 100 do aż 500 zł.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, jakie mają na celu złuszczenie martwego naskórka. Salony urody zapewniają duży wybór tego rodzaju zabiegów. Pośród nich należy wyodrębnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne, peelingi hybrydowe. Tego rodzaju peelingi możemy, również podzielić uwzględniając głębokość działania. Odróżniamu tutaj peelingi powierzchniowe, średnio głębokie i głębokie. Celem wyboru stosownego zabiegu trzeba skonsultować się z lekarzem dermatologiem albo kosmetyczką, żeby dobrali zabieg dostosowany do stanu jak również rodzaju skory. Istotne, by zabiegi przeprowadzane były przez specjalistów.

Exilis Elite

Jednym z nieoperacyjnych zabiegów regenerowania twarzy jest lifting przy zastosowaniu urządzenia Exilis Elite. Zabieg ten ułatwia pozbycie się zmarszczek, ujędrnienie skóry, oraz redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej na twarzy, i podbródku. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. W zależności od stanu skóry, trzeba wykonać od 4 do 6 zabiegów z wykorzystaniem tego urządzenia. Nim jednak zdecydujemy się na zabieg należy skonsultować się z specjalistą, który skontroluje, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

geneO

Plusem tego zabiegu jest fakt, iż pomaga na 3 płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza naskórek, jak również poprawia elastyczność. Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego typu skóry. GeneO to zabieg niebolesny a także ożywczy. Ilość jak też częstość wykonywania zabiegów zależą od kondycji skóry, dobierane są w czasie konsultacji. Na korzyść zabiegu przemawia także fakt, że skóra nie wymaga długiej rekonwalescencji.

Wejdź na vesuna.pl i dowiedz się więcej!